De Delftse spoorzone staat al enige jaren in de belangstelling van “Fotoclub Klik” en het resultaat van de werkzaamheden is al goed zichtbaar. Het nieuwe station en het toekomstige gemeentehuis, hoewel nog lang niet klaar, heeft al vorm gekregen en ook op andere plaatsen is de verandering zichtbaar. Ieder kwartaal wordt er door onze leden druk gefotografeerd langs het spoor. Inmiddels zijn er in totaal wel een paar duizend foto’s gemaakt zijn. Op woensdagavond 15-10 zal de spoorzone weer alle aandacht van krijgen en gaan we in clubverband weer fotograferen.
Hoe gaan we de foto’s maken? Gewone registratie of zoeken we bijzondere details, zullen we achteraf veel of weinig fotobewerking gaan toepassen? Iedereen heeft wel een idee hoe het moet en de resultaten hopen we op woensdag 22-10 te zien.