…. zo gewoon dat je er soms niet meer bij stil staat

Sommige dingen zijn zo alledaags en normaal geworden, dat je er amper nog bij stil staat. Denk aan de wekker die iedere ochtend afgaat, de dagelijkse file naar je werk op de A13 of je heerlijke comfortabele bank na een dag hard werken. Op woensdag 26 juli staan we met de leden van Klik juist eens stil bij die alledaagse dingen en de kiekjes die we ervan gemaakt hebben. Die foto’s bekijken en bespreken we samen.

Bent u geen lid, maar wilt u eens een kijkje komen nemen op één van onze clubavonden? U bent van harte welkom in onze studio, die te vinden is in: Gebouw Delfstede, Phoenixstraat 66 (kamer 25), te Delft.

Geef van tevoren even berichtje aan Bart Norbart, telefonisch bereikbaar op nummer 015 213 78 11 of, nog gemakkelijker, maak gebruik van ons contactformulier.

Graag tot ziens!