. . . maar willen we dat wel?


Het thema van deze week is weer een uitdaging aan de creativiteit van onze leden. Gelukkig weten zij wel raad met een opdracht zoals deze en mocht je willen zien waar dat toe leidt, “kom dan op woensdag 3 mei naar de Klikclubavond.” Behalve het thema zal ook Koningsdag aanleiding geweest zijn tot het maken van bijzondere foto’s. We zullen ook daarover vast het e.e.a. te zien krijgen. Voor onze leden dus redenen genoeg om met hun foto’s weer naar Klik te komen. Het belooft dan ook weer een mooie Klikclubavond te worden.

Bent u geen lid, maar wilt u eens een kijkje komen nemen op één van onze clubavonden? U bent van harte welkom in onze studio, die te vinden is in: Gebouw Delfstede, Phoenixstraat 66 (kamer 25), te Delft.

Geef van tevoren even berichtje aan Bart Norbart, telefonisch bereikbaar op nummer 015 213 78 11 of, nog gemakkelijker, maak gebruik van ons contactformulier.

Graag tot ziens!