. . . gaat natuurlijk over Den Haag.


De omschrijving van het thema laat aan duidelijkheid niets te wensen over.

Ut mauie weâh van de afgelaupe dage hebbe netuâhlijk veil “Klikkers” naah De Haag gelok om daah de mauie plekkies van de stad voâh de eiuwighèd fautografies vas te legge en vas auk de tegrasjes te bezoeke. Heâhlijk mensjes kèke en straatfautografie beoefeine. Twei dinge die maui same kunne valle. De reisultate van al die fautografie-activitète gaan we woensdag 31/5 op de clubavond zien en bespreike.

Bent u geen lid, maar wilt u eens een kijkje komen nemen op één van onze clubavonden? U bent van harte welkom in onze studio, die te vinden is in: Gebouw Delfstede, Phoenixstraat 66 (kamer 25), te Delft.

Geef van tevoren even berichtje aan Bart Norbart, telefonisch bereikbaar op nummer 015 213 78 11 of, nog gemakkelijker, maak gebruik van ons contactformulier.

Graag tot ziens!